Titles you rated
OblivionRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The TouristRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5