Movies
Ratings
50
Unfair: The AnswerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
Million Dollar BabyRated ★ 1.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0