Series
Ratings
34- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 4.0
- Nintama RantaroRated ★ 3.5
- Air MasterRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 2.5
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.5- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5