Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5