Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
Mad MaxRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Be with YouRated ★ 1.5
WindstruckRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5