Titles you rated
Kubo and the Two StringsRated ★ 5.0
RevoltRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
Look Who's BackRated ★ 4.5
High & Low The MovieRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 3.5
MiragemanRated ★ 3.5
TimecopRated ★ 3.0
At the End of the TunnelRated ★ 3.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 2.5
The TakeRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
A Perfect WorldRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
CaveRated ★ 1.5
Kindergarten Cop 2Rated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Meet the BlacksRated ★ 1.0