Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5