Movies
Ratings
436
Last MileRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 4.0
Masquerade NightRated ★ 4.0
CharacterRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Shin Kamen RiderRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0