Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
2gether: The SeriesRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 2.5
My Holo LoveRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
- 美咲ナンバーワン‼︎Rated ★ 1.5
My Secret RomanceRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5