Titles you rated
The Electric StateRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.0
ElectionRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 5.0- The Starry nightRated ★ 3.5
- A Small Garden by the WindowRated ★ 5.0