Movies
Ratings
107
TakenRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0