Series
Ratings
117
As You Stood ByRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Guardian AngelRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 2.5
VagabondRated ★ 4.5
MouseRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0