Titles you rated
CruellaRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5