Movies
Ratings
160
SnowpiercerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0