Movies
Ratings
335
Attila MarcelRated ★ 4.0
100 ThingsRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
29+1Rated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Chaos WalkingRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
The Golden HolidayRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0