Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0