Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0