Titles you rated
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 3.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Nukitashi the AnimationRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.5
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 4.0
Apocalypse HotelRated ★ 4.5
Space Patrol LulucoRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0