Movies
Ratings
226
The RoadRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
BabelRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0