Titles you rated
RedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0