Movies
Ratings
306
The TranslatorsRated ★ 3.5
Knock KnockRated ★ 3.5
ExamRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
Logan LuckyRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5