Movies
Ratings
1119
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
CartRated ★ 2.5
FlightRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
BurningRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5