Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 4.5
Far and AwayRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0