Titles you rated
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5- Third Generation: Ulemae 6Rated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0