Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Inner SensesRated ★ 3.0
OBEXRated ★ 3.0
Paranoid KidRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.0
A Dangerous MethodRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
NomadRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 5.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0