Movies
Ratings
162
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
The PianoRated ★ 2.0
Talk to HerRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5