Movies
Ratings
1105
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
NopeRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The Bad SeedRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5
RomaRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0- The rain comes soonRated ★ 4.5