Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.0
Born to Be BlueRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
MinariRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 0.5
CobwebRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0