Movies
Ratings
300
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
Risky BusinessRated ★ 3.0
The Golden ChildRated ★ 3.0
Rat RaceRated ★ 3.5
Daddy's HomeRated ★ 2.0
Batman & RobinRated ★ 1.0
Why Him?Rated ★ 2.0
White Men Can't JumpRated ★ 2.5
The Cable GuyRated ★ 3.0
The Fox and the HoundRated ★ 4.0
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 3.5
The MuppetsRated ★ 3.0