Titles you rated
Blue VelvetRated ★ 4.0
Lights in the DuskRated ★ 3.0
Marui VideoRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Hotel by the RiverRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5