Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5