Titles you rated
ReturnRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.5
GhostRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5