Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 2.0