Titles you rated
A Journey to LoveRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 3.5
The Princess's GambitRated ★ 3.5
From Me to You: Kimi ni TodokeRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Grab Your LoveRated ★ 2.0
The MatchmakersRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Perfect MatchRated ★ 4.0
Miss the DragonRated ★ 3.0
Be Passionately in LoveRated ★ 3.5
Our GenerationRated ★ 3.0