Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.0
Loser's AdventureRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.5
White GirlRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5