Movies
Ratings
337
Dances with WolvesRated ★ 3.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
Adventures of Arsene LupinRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
OctopussyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.0