Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5