Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0