Movies
Ratings
20
The Dark KnightRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0