Titles you rated
HyakuemuRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SugarcaneRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 2.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5