Series
Ratings
212
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Puniru wa Kawaii Slime Season 2Rated ★ 3.0
CLEVATESSRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.0
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.5- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Puniru wa Kawaii SlimeRated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0