Movies
Ratings
80
MementoRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 3.5