Series
Ratings
80
Let's EatRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0