Titles you rated
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
GantzRated ★ 1.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0