Titles you rated
JulesRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 1.0
I am the Secret in Your HeartRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
UgliesRated ★ 1.0- WonderlandRated ★ 1.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
CuriosaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 1.5
Dog DaysRated ★ 1.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 2.0
Your Place or MineRated ★ 2.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0