Movies
Ratings
434- The CureRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 0.5
Break OutRated ★ 0.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 2.5
PenelopeRated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0