Titles you rated
School of RockRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 0.5
Star Trek: BeyondRated ★ 0.5
HopeRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 0.5
Going by the BookRated ★ 1.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 0.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
HellboyRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0