Movies
Ratings
650
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The Time MachineRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
The TerroristRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0