Movies
Ratings
84
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0