Titles you rated
Rough CutRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0